Co można zobaczyć za symboliczną złotówkę?

 

 

 

 

 

Cała prawda o tanich okularach i szkłach!

Pewnie nie raz zastanawiałeś się czy tanie to dobre, czy niska cena nie powoduje utraty jakości oraz – czy wśród tanich okularów można znaleźć modne wzory?

Postaram się odpowiedzieć na wszystkie te pytania…

Co można zobaczyć przez symboliczną złotówkę? Gwarantuję, że nic dobrego 🙁

Salony optyczne reklamują fachowe doradztwo, bezpłatne profesjonalne badanie wzroku i szkła korekcyjne za 1zł. Pytanie brzmi, gdzie są ukryte koszty? Najczęściej w różnicy jakości opraw! Takie „okazje” to czysta manipulacja pacjentem.

Ważne by być pewnym kto Cię bada!

Kto wykonuje badanie? Czy na recepcie okularowej podbija pieczątkę specjalista?

Badanie oczu pacjentów i przeprowadzanie badań diagnostycznych, służy ocenie zdrowia narządu wzroku, określeniu zakresu problemów i niesprawności związanych ze wzrokiem.

Optycy w galeriach handlowych reklamują fachowość, ale zazwyczaj gdy pojawia się prawdziwy problem ze wzrokiem nie potrafią udzielić odpowiedniej pomocy, gdyż są to tylko sprzedawcy, a nie optycy -rzemieślnicy, dlatego brakuje im odpowiednich kwalifikacji, wiedzy i doświadczenia. Tym bardziej złudne jest reklamowanie badanie wzroku, gdyż prawdziwe, dokładne badania powinien wykonać lekarz okulista. Badanie zawiera: badanie ostrości wzroku z doborem okularów, badanie przedniego odcinka wzroku w lamie szczelinowej, pomiar ciśnienia w obu oczach, badanie dna oka, badanie OCT i USG oka.

W galeriach nie ma badania wzroku a tylko dobór okularów i nic ponad to!

Zawsze sprawdź, jakie szkła masz montowane w oprawce – czy są dobrej jakości.

Pytanie – czy na pewno jesteś świadomy, przez jakie szkła patrzysz na świat?

Dbaj o swój wzrok, bo zdrowia nie kupisz za żadne pieniądze!

(Visited 222 times, 1 visits today)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.