„Poznaj soczewki SMARTLIFE DIGITAL – nasz faworyt dla osób czynnych zawodowo”

Postęp technologii jest nieodłącznym elementem w  rozwoju społeczeństwa. Błyskawicznie postępująca cyfryzacja stanowi krok milowy w ekspansji naszej cywilizacji. Używanie urządzeń cyfrowych w domu i środowisku pracy jest dzisiaj częścią naszego życia. To codzienne wyposażenie – od małych „inteligentnych” zegarków, poprzez telefony komórkowe, tablety, laptopy, po duże monitory komputerów stacjonarnych nakłada wielkie wymagania na nasz wzrok, który nie nadąża za tym postępem i nie ewoluował wraz z nim. Dlatego tak niezmiernie ważna jest higiena oka, higiena pracy oraz podjęcie odpowiednich działań profilaktycznych. Ciągły kontakt z urządzeniami cyfrowymi, emitującymi niebieskie światło bardzo obciąża nasz wzrok, doprowadzając do zmęczenia oczu. Trzeba być świadomym, że pracując kilka godzin z rzędu w jednej, bliskiej odległości i nie dbając o rozluźnienie oczu poprzez patrzenie w dal, narażamy się na powstanie skurczu akomodacyjnego, co pociąga za sobą problemy z widzeniem z daleka, niepotrzebny ból i zmęczenie oczu. Urządzenia elektroniczne z wyświetlaczami zaburzają również akomodację oka.  A więc co się dzieje, kiedy akomodacja nie działa tak, jak powinna? Mówiąc obrazowo następuje utrudnione przerzucanie wzroku z przedmiotów bliskich na dalekie i odwrotnie. Nawet wprowadzenie zmian nawyków w pracy – przerwy w korzystaniu z ekranów cyfrowych, ćwiczenia wzroku nie uwolnią nas całkowicie od problemu. Konieczne jest skorygowanie wady wzroku, nawet jeśli jest to niewielka nadwzroczność, czy astygmatyzm, a przy zaburzeniach akomodacji, odpowiedni dobór długości ogniskowej układu optycznego oka tak, aby na siatkówce powstał ostry obraz oglądanego przedmiotu.  Zaleca się również korzystnie ze szkieł okularowych ze specjalnym filtrem, który blokuje przejście niebieskiego światła do oczu. Wszystkie te potrzeby w pełni zaspokajają soczewki SMARTLIFE DIGITAL, które zostały stworzone jako odpowiedź na intensywnie rozwijającą się cyfryzację. Soczewki te przeznaczone są dla osób między 30 a 45 rokiem życia, które wykorzystują podczas pracy różnego rodzaju urządzenia cyfrowe ale również polecane dla tych konsumentów, którzy zauważają pierwsze ograniczenia w widzeniu z bliska. Jestem świetnym przykładem na skuteczność ich działania. Jako osoba bardzo aktywna zawodowo,  ale również online (prowadząc bloga, stronę firmową na fb),często korzystam z urządzeń cyfrowych. Niestety, zaczęłam odczuwać skutki obniżonej akomodacji oka, które objawiły się u mnie jako :       

– ból głowy

– ból i zaczerwienienie oczu

– sztywność karku

– rozmazany obraz

– a przenoszenie wzroku z dali na ekran było męczące

   Intensywność opisanych trudności zwiększyła  się wraz z długością czasu spędzanego przed konkretnym urządzeniem, oraz z odległością , z której go obserwowałam. Obecnie, mimo iż nadal żyję w ciągłym biegu, korzystam z soczewek SMARTLIFE DIGITAL, które świetnie dopasowały się do mojego aktywnego stylu życia i pozostają ze mną przez większą część dnia. Zrozumiałam, że dobre szkła, to świetne widzenie i odciążenie dla moich przeciążonych dotychczas oczu, a symptomy zmęczonego wzroku zredukowały się i należą do przeszłości. Moje widzenie przez szkła jest komfortowe, ponieważ zostały one perfekcyjnie dobrane do mojego stylu życia i charakteru pracy. Są przystosowane do całodziennego użytkowania, bez potrzeby ściągania okularów. Soczewki SMARTLIFE DIGITAL w pełni zaspokajają moje oczekiwania, powodując 100 % zadowolenia. Wielkim atutem tych soczewek jest fakt, że można dopasować je do indywidualnych potrzeb użytkownika ( addycja 0,5 do 1,25 dpt), ułatwiając tym samym późniejszą adaptację do soczewek progresywnych. Portfolio tego produktu dopracowane zostało do perfekcji i zgodnie z zamierzonym celem soczewki SMARTLIFE DIGITAL sprostały wyzwaniu, jaki współczesny świat stawia naszym oczom. 

I Ty patrz na świat przez soczewki Zeiss – widzenie bez ograniczeń. Koniecznie poznaj soczewki SMARTLIFE DIGITAL od ZEISS.
Te soczewki są tak czyste i przejrzyste, że sprawiają wrażenie jakby szkła nie było!                                               

Jakość widzenia = jasność myślenia.

(Visited 497 times, 1 visits today)

Zostaw komentarz