Soczewki LEICA- poznaj nową jakość widzenia!

Leica- to niemiecka firma z wielkimi tradycjami i ponad stuletnią historią, pionier fotografii małoobrazkowej i optyki precyzyjnej. Elementy optyczne LEICA cieszą się uznaniem wśród specjalistów, fotografów i użytkowników na całym świecie. Cenione są za niedoścignioną jakość, precyzję i innowacyjność. LEICA jest jedną z najbardziej cenionych i pożądanych marek na świecie. Zgodnie z filozofią marki, produkty LEICA muszą być najlepsze w swojej klasie i technologicznie wybiegać w przyszłość.

W ofercie soczewek LEICA Eyecare znajdują się bardzo zaawansowane soczewki progresywne i jednoogniskowe, wykonane z bardzo restrykcyjnymi tolerancjami. Istnieje możliwość wykonania soczewek z niespotykaną gdzie indziej dokładnością co 0,125 dioptrii. Ekskluzywna oferta Leica Eyecar obejmuje wyjątkowe soczewki livestyle’owe, zarówno jednoogniskowe, jak i progresywne wykonane z myślą o uprawianiu różnych hobby, sportów i aktywności. W ofercie firmy odpowiednie soczewki znajdują tu dla siebie zarówno profesjonaliści jak i amatorzy, golfiści, rowerzyści, osoby uprawiające strzelectwo w plenerze i na strzelnic, a także aktywności i sporty wodne, lub sporty zimowe.

Soczewki Leica Eyecare dostępne są z następującymi barwieniami . – barwienie pełne i gradalne (czarne, brązowe, zielone i szare) – lekkie barwienie lustrzane Flesh – barwienie lustrzane Mirror

Żeby spełnić wszystkie oczekiwania i wysokie standardy w soczewkach Leica Eyecare zastosowano unikalną powłokę AQUADURA VISON, której właściwości budzą zachwyt: – super mocne utwardzenie ( odporności na czynniki zewnętrzne ) – hydrofobowość- odpychanie wody – oleofobowość- odpychanie tłuszczu i brudu – antystatyczność- odpychanie kurzu – maksymalną transparentność widzenia ( dzięki powłoce antyrefleksyjnej LEICA)

Firma wprowadziła również rewolucję dla prezbiopów- użytkowników soczewek progresywnych dzięki stworzeniu pierwszego systemu do wygładzania niechcianych optycznych aberacji, co redukuje odczucie noszenia soczewek progresywnych. Z tego powodu soczewki progresywne UARIOVID VOLTERRA dają niespotykany i nieograniczony komfort widzenia. – łatwa i natychmiastowa adaptacja – zwiększone pole widzenia – komfort widzenia bez kompromisów – minimalizacja aberacji w tym profesjonalnych

Każda para soczewek okularowych LEICA jest oznakowana niewidocznymi grawerunkami, oraz dostarczana z pakietem zawierającym certyfikat z zapisem rodzaju soczewek okularowych i mocy korekcji, ściereczkę do czyszczenia soczewek okularowych i płyn do czyszczenia soczewek w aluminiowym atomizerze- całość w eleganckim opakowaniu z zamknięciem magnetycznym.

Leica jest też jedynym producentem na rynku, który udziela gwarancji również w przypadku zarysowania lub stłuczenia, a w przypadku konstrukcji progresywnych klienci mogą liczyć na ubezpieczenie na wypadek zniszczenia, zgubienia lub kradzieży.

Jak widać marka LEICA to nie tylko historia oparta na długiej tradycji, to również legendarna reputacja ugruntowana przez niedoścignioną jakość wytworzonych produktów optycznych.

(Visited 260 times, 1 visits today)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.