Czy wszystkie szła są takie same? FAKTY CZY MITY

Sprzedaż pozornie wydaje się być prostym procesem. Klient przychodzi do salonu, wybiera potrzebny produkt po czym płaci I wychodzi. W większości przypadkach takie podejście jest wystarczające, często dotyczy to salonów optycznych. Spełnienie oczekiwań klientów wymaga: doświadczenia i wiedzy. Do każdego z klientów( pacjentów) podchodzę indywidualnie, poświęcam tyle czasu ile dany klient potrzebuje. Okulary czy szkła kontaktowe decydują o zdrowiu i bezpieczeństwie . Nie sprzedawca opraw okularowych, a optyk- optometrysta powinien koncentrować się na widzeniu pacjenta. A więc przeprowadzenie wywiadu, rozmowa z klientem, indywidualne podejście, a przy tym przede wszystkim wiedza, to klucz do sukcesu i zadowolenie klientów Optycy mówiąc o „ szkłach” coraz rzadziej mają na myśli „szkło” mineralne, czyli produkowane z mineralnego krzemianu. Obecnie większość szkieł okularowych wykonuje się z tworzywa sztucznego . JEDNO SZKŁO NIE RÓWNA SIĘ DRUGIEMU.
Niezależnie od tego, czy wybiorą Państwo okulary jednoogniskowe, progresywne, czy też do pracy
biurowej można wybierać spośród ponad dwudziestu róźnych materiałów, w różnych wersjach. Materiały można uszlachetniać na rozmaite sposoby, zmieniać zabarwienia, filtry UV. W dzisiejszym komercyjnym świecie w zalewie reklam, w tym również optycznych – możemy się pogubić. Każda firma kusi swoim produktem , obiecując dobrą jakość widzenia. Jednak w przypadku oczu nie warto iść na żaden kompromis, trzeba sięgnąć po najlepsze, aby jak najdłużej cieszyć się komfortem idealnego widzenia.
Poznaj soczewki ZEISS – firma znana z wysokiej jakośći wyrobów. Niemieckie przedsiębiorstwo
zajmujące się produkcją róźnorodnego sprzętu medycznego i optycznego. Jako lider technologii- firma ZEISS odgrywa kluczową rolę w erze mikroelektroniki. Jest wiodącym producentem soczewek okularowych na świecie, gwarantuje maksymalny komfort widzenia. Obiektywy do kamer i aparatów fotograficznych, lornetek, a także lunety obserwacyjne, planetaria i systemy do stymulowania lotów firmy ZEISS oferują użytkownikom doskonałą jakość optyczną i niezapomniane chwile. ZEISS jest pionierem w optyce i sprzętach medycznych. Marka, która nie tylko obejmuje szeroką gamę produktów, od teleskopy po mikroskopy legendarna reputacja, szczególnie ugruntowana przez jakość wytwarzanych produktów i instrumentów optycznych. Top Premium, które sięga granic możliwości technicznych.
Najważniejsze w widzeniu jest ważne również dopasowanie soczewek do stylu życia, wyjątkowa
tolerancja, i szybka adaptacja- optymalnego widzenia. Dopasowanie do Twoich potrzeb, to najlepszy
wybór dla naturalnego widzenia. Powłoki na soczewkach czasem gołym okiem są niewidoczne – to
właśnie one sprawiają, że soczewki poprawiają jakość widzenia. Co również zwiększa komfort
widzenia? – są to oczywiście dodatkowo powłoki utwardzające, które mają dodatkowe korzyści po prostu dobre szkło z wytrzymałą powłoką utwardzającą chronią przed rysami. Powłoka ta chroni plastikowe soczewki tak dobrze, że są wytrzymałe jak na szkle mineralnym, zaawansowane powłoki antyrefleksyjne (AR) niwelujące przeszkadzające odblaski. Badania wykazały, że soczewki powleczone DuraVision Platinum są do trzech razy twardsze niż normalne soczewki. Z tą technologią jest możliwy większy komfort widzenia i większa trwałość soczewki, mają dziewięć bardzo cienkich warstw. Najważniejsze
jest:
– Utwardzenie
– powłoka antyrefleksyjna
– clean coat.
Dużym atutem jest to iż powłoki o właściwościach antystatycznych i hydrofobowych ułatwiają
czyszczenie soczewek.
„Antystatyczna” – znacznie wolniej się brudzą i przyciągają zdecydowanie mniej kurzu.
„ Hydrofobowa i oleofobowa”- zapewnia łatwość czyszczenia.
Na trwałość powłok wpływa użytkowanie i czyszczenie szkieł okularowych.
Na rynku są powłoki które filtrują światło niebieskie, dzięki temu chronią oczy prze monitorem komputera.
Powierzchnia każdego szkła odbija światło, co bywa irytujące. I wtedy nasuwa się pytanie: „ czy wiesz, po czym poznasz czy jest zamontowana dobra powłoka antyrefleksyjna: ?
– zwiększenie widoczności
– odbicie światła w soczewkach– ułatwienie jazdy samochodem zwłaszcza w nocy
– natomiast gołym okiem patrząc komuś w szkła, nie widać żadnego odbitego światła, które utrudnia
kontakt wzrokowy
– a także redukcja odbicia światła co zmniejsza zmęczenie oczu.
Moja recepta
Porównaj dwie różne soczewki okularowej z różnych firm i wtedy się przekonasz! ZEISS wyróżnia się:
– przejrzystością
-ostrością widzenia
– najlepsza jakość widzenia przez soczewki ZEISS

Pacjenci, którzy kupują u mnie okulary widzą dużą różnice między szkłami. Często słyszę pytanie: „Jakie ja wcześniej miałem szkła- czy to była zamontowana „pleksa”- ja teraz widzę ostro”. Nie daj sobie mydlić oczu. Zawsze sprawdź za jakie szkła płacisz! Warto wziąć pod uwagę moje sugestie, aby korzystając z okularów być zadowolonym nie tylko z korzystnego wyglądu, ale również a może nawet przede wszystkim z idealnej jakości widzenia! Są rzeczy na których nie warto oszczędzać! Powszechnym błędem osób kupujących okulary jest to, że spędzają za mało czasu na wyborze materiału, z jakiego są wykonane soczewki ich konstrukcji i dodatkowych powłok szkieł powinny być indywidualnie dopasowane do stylu życia i potrzeb wszystkich okularów. 

Nasze wymogi odnośnie dobrych szkieł dotyczące jakości są naszą misją. „ Dajemy radość z widzenia
świata”. Przy pomocy soczewek ZEISS dostarczamy klientom wrażeń wzrokowych i estetycznych.
Fakty przemawiają same za siebie -postaw na jakość a Twój wzrok będzie Ci wdzięczny!

 

(Visited 104 times, 1 visits today)

Zostaw komentarz