Perfekcja- nowa koncepcja działania PhotoFusion X

Zeiss jest wiodącym międzynarodowym przedsiębiorstwem działającym w branży przemysłu optycznego, oraz optoelektronicznego. Dzięki swoim rozwiązaniom firma ZEISS nieustannie zmienia świat optyki i pomaga kształtować postęp technologiczny. Oferuje zaskakujące rozwiązania wychodzące daleko poza standardowe soczewki! Najnowsze portfolio ZEISS oferuje:

 ZEISS PhotoFusion X 

Od lat dużą popularnością cieszą się soczewki PhotoFusion. Rosnące zapotrzebowanie i nowa grupa klientów stawia jeszcze wyższe wymagania. Odpowiedzią jest najnowsza wersja soczewek fotochromowych- PhotoFusion X. Ze względu na szybkość reakcji, soczewki ZEISS PhotoFusion X są preferowanym wyborem wielu okulistów i optyków oraz optometrystów. Nowe soczewki zapewniają doskonałe widzenie przez całą dobę, zarówno w pomieszczeniach, jak i na dworze. Ze względu na zastosowanie nowych, ulepszonych substancji barwiących (każda o średnicy mniejszej 0,3 mm) potrzebujące zaledwie odrobinę energii świetlnej, aby zareagować. Niezwykle silnie reagują na oświetlenie, dlatego szybko ciemnieją i jaśnieją. Rozjaśniają się do 2,5 raza szybciej, w pomieszczeniu- szybko wracają do przejrzystej barwy, tym samym zapewniając użytkownikowi dobry wygląd i wyraźne widzenie podczas noszenia. Okulary fotochromowe mogą być praktyczne, ale poza tym chcemy, żeby były też modne. Soczewki PhotoFusion X zmieniają barwę na jeden z pięciu, (niebieski,szary, ekstra szary, brązowy, pionieer). Można je również zamówić z modnym, lustrzanym wykończeniem- powłoka flash. Na zewnątrz soczewki te przyciemniają się w ciągu kilku sekund do ciemności na poziomie okularów p/słonecznych! Soczewki PhotoFusion X są dostępne również w wielu indeksach i standardowo są wykonane z materiału soczewkowego ZEISS BlueGuard, co znaczy, że blokują 50% potencjalnie szkodliwego światła niebieskiego w pomieszczeniu, oraz do 94% na zewnątrz przy pełnym zaciemnieniu. Zatrzymują również 100% promieniowania UV w każdym momencie. 

 Drugim innowacyjnym rozwiązaniem firmy ZEISS są soczewki najnowszej technologii ZEISS ClearView. Stanowią przykład innowacyjnej i zaawansowanej technologii produkcji soczewek typu freeform przy użyciu 700 parametrów każdym typie soczewki, przeniesionej bezpośrednio do soczewek magazynowych. Soczewki ClearView mają nawet 3x większe pole doskonałego widzenia, są bardo cienkie i bardzo płaskie. Są również dostępne z powłokami DuraVision i materiałem BlueGuard, dzięki którym zyskujemy wiele korzyści takich jak odporność na zabrudzenia, co ułatwia czyszczenie. Natomiast najnowsza technologia blokowania światła niebieskiego- Zeiss BlueGurad, blokuje nawet 40% potencjalnie szkodliwego i męczącego światła niebieskiego. Nie idź na kompromis, gdy stawką jest komfort widzenia. Soczewki jednoogniskowe ZEISS ClearView zapewniają wyjątkowo wyraźne widzenie na całej powierzchni, a sama soczewka jest 0 49% bardziej płaska, cieńsza do 16% i bardziej atrakcyjna, niż standardowa soczewka. Polecam autorka bloga Magdalena Broszkiewicz

 

(Visited 150 times, 1 visits today)

Zostaw komentarz