PhotoFusion – soczewki o zmiennym zabarwieniu

Zbliża się majówka, planujemy urlop… Zadbajmy również o nasz wzrok! Mocne słońce, plaża, góry – gdziekolwiek się wybierasz, na pewno pragniesz praktycznego i wygodnego rozwiązania. Na szczęście nie musisz już chować się i uciekać przed słońcem, gdyż doskonałym rozwiązaniem na każdy dzień są szkła całoroczne PhotoFusion.

 

 

PhotoFusion są nieocenione gdyż:
– są przeznaczone do użytkowania przy dużym nasłonecznieniu, a także przy pochmurnym dniu.
– zapewniają maksymalną ochronę – 100% blokady przed szkodliwym promieniowaniem UV i UB.
– bardzo szybko się zaciemniają i rozjaśniają, dostosowując do warunków oświetleniowych.
– widzenie podczas nasłonecznienia- idealnie ciemne aż do 92% oraz zupełnie przejrzyste podczas przebywania w pomieszczeniu – do 2% czyli białe.
Dużą zaletą szkieł całorocznych jest fakt, że automatycznie zmieniają swoje zabarwienie w zależności od natężenia światła.
Soczewki są bardzo praktyczne, szybko reagują na zmiany natężenia światła lub oświetlenia. Dostosowują się do warunków atmosferycznych, miejsca i pory dnia – cały czas zachowana jest ochrona przed promieniowaniem UV I UB a w przypadku zastosowania specjalnej powłoki antyrefleksyjnej – dodatkowa ochrona wzroku. Szkła PhotoFusion to wspaniałe rozwiązanie dla każdego z nas.

 

 

Idealnie ciemne i wyjątkowo przejrzyste PhotoFusion to soczewki o zmiennym zabarwieniu, do wybory mamy naturalne ciepłe kolory, barwienie w odcieniach brązu i szarości. Odbarwienie soczewek – w porównaniu z dotychczasowymi soczewkami – jest nawet do 2 razy szybsze.

(Visited 142 times, 1 visits today)

Zostaw komentarz