Mężczyźni też chcą być modni – z miłości do piękna.

Okulary to nie tylko akcesorium medyczne – okulary to także moda. Tutaj bycie 'na czasie” ma duże znaczenie….

Dzisiaj mężczyźni przywiązują dużą uwagę do detali. Moda jest wszędzie: na ulicy, w metrze, na rowerze, rolkach – tam gdzie jesteśmy… To my kreujemy swój styl i wizerunek. Szybkie tempo życia stawia nam różne wymagania, szczególnie w życiu zawodowym.

W zależności od wykonywanego zawodu, stanowiska, odpowiedniego ubioru lub spotkań biznesowych – staramy się dobrać modne oprawki. Wykonujący kreatywne zawody mogą pozwolić sobie na kilka oprawek, ważne jest ,aby dobierając okulary zapytać o charakter wykonywanej przez nich pracy.

Do pracy proponowałabym jednak klasyczny model. Okulary dobieramy klientom nie tylko kierując się ich typem urody – karnacją, kolorem włosów i oczu oraz kształtem twarzy. Dobieramy oprawki, które pasują do stylu i ubierania się klientów, podkreślają ich osobowość, są odpowiednie do ich trybu życia. Na ulicy pozwólmy sobie czasem na odrobinę szaleństwa – wszystko dzieje się tak szybko, ale trzeba mieć zawsze dobry wizerunek aby wyróżnić się z tłumu.

Okulary są modnym dodatkiem, podkreślającym styl i status materialny. Często dobieram okulary osobom, które nie mają wady wzroku – dla nich okulary to prestiż, elegancki wygląd, powaga, ciekawy wyróżnik.

Przedstawiam okulary do pracy i po pracy.

 

 

Dobre męskie okulary to podstawa – warto o tym pamiętać. Dobrze dobrane okulary uwydatniają styl jak dobry zegarek.

(Visited 559 times, 1 visits today)

Zostaw komentarz