Czym wyróżnia się nasz Zakład Optyczny…

Przez lata działalności firmy zdobyliśmy doświadczenie w dziedzinie optyki okularowej. Naszą misją jest proponowanie najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązań w dziale optyki okularowej. Gwarantujemy indywidualną obsługę, dostosowaną do potrzeb pacjenta, bo wiemy, że to soczewki są dopasowane do klienta, a nie klient do soczewek!Nasz salon, jako jedyny w Bochni, wyposażony jest w nowoczesne sprzęty optyczne i okulistyczne firmy Zeiss, dzięki którym dokonujemy precyzyjnego pomiaru, co ma ogromne znaczenie w zapewnieniu dobrego widzenia.

 

 

 

Na podstawie odpowiednich pomiarów, wykonywanych przez wykwalifikowanych specjalistów, możemy Państwu zaproponować najlepsze rozwiązanie dla konkretnej wady wzroku. Właściciel salonu dr. Marek Broszkiewicz – specjalista chorób oczu i Mistrz Optyki Okularowej – postawił sobie za cel aby stworzyć Zakład Optyczny, który spełnia najwyższe standardy. Obecnie specjalizujemy się w doborze soczewek progresywnych. Utrzymujemy wysoką jakość i nadal szukamy innowacji w dziedzinie mody okularowej, a także wysokiej jakości szkieł okularowych.

 

W asortymencie Zakład Optyczny posiada szeroki wachlarz opraw okularowych. Firma regularnie uczestniczy w różnych eventach, prezentując swoje kolekcje (Mistrz Optyki Okularowej, blogerka byćwidzianym.pl).

 Na okulary wykonane w naszym salonie wydajemy certyfikaty, zawierające wszystkie wykonane u nas pomiary.

Nasza recepta na sukces – w 5 krokach:

1. Dokładne badanie.

2. Odpowiednio dobrana oprawka.

3. Dobranie odpowiednich szkieł.

4. Kontrola i montaż szkieł.

5. Doskonałe widzenie!

 

        Gwarantujemy profesjonalne doradztwo i kompleksową obsługę. Odwiedź nas!

(Visited 237 times, 1 visits today)

Zostaw komentarz