TRENDY – LATO- 2024

Lato to przede wszystkim kolory, to czas na duże zmiany po zimie.
Przyroda budzi się do życia, robimy porządki w domach.
Przy zmianie garderoby trzeba także pomyśleć o nowych okularach. LATO to okres kiedy mamy skłonność na kreowanie stylu, wtedy wszystko pasuje nawet jak jest przesadzone z kolorem lub kształtem. Tego sezonu ogromne palety barw oferuje nam lato, to soczyste zestawienia i miksy kolorów, wzorów.
Gdy jest ciepło, i jesteśmy letnio ubrani to nie ma wyznaczonej granicy łączenie odcieni i materiałów w słońcu wszystko pięknie wygląda. W optyce okularowej często też polecam szkła z barwieniami w różnych kolorach, np. barwienie stałe, barwienie gradalne, lustrzanki. Warto też wiedzieć, że występują szkła okularowe o zmiennym zabarwieniu w różnych kolorach, dodaje to oryginalności, wybór jest spory, ponieważ ta pora roku zdecydowanie rozbudza w nas tęsknotę za kolorami.

LETNI STYL-wybierz własny w BYĆ WIDZIANYM.

Jako stylistka opraw okularowych doradzam bo przecież cel jest jeden przez dobór spersonalizujemy wygląd.
Okulary stały się akcesorium umożliwiającym nam komunikację ze światem. Ale pamiętajmy, że nie każdy jest entuzjastą kolorów, ale wtedy dobieramy tak oprawkę aby zaspokoić potrzeby klienta.
Poprzez odpowiednią komunikację dowiem się tak naprawdę co klient potrzebuje i na czym mu zależy podczas indywidualnego doboru opraw okularowych( kształt, materiał, soczewka, detale) . W trakcie wywiadu jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby klienta.Jak myślicie kochani czytelnicy, jaki kolor opraw jest modny tego sezonu? Po prostu lato to nic innego jak kolory. Ostatnio byłam na Krakowskiej Wiośnie optycznej i tam można było zachwycać się nowymi kolekcjami. Zapraszamy po te najpiękniejsze okulary już jesteśmy po nowych dostawach!


(Visited 11 times, 11 visits today)