Gdy marzenie zmienia się w rzeczywistość- Mój Nowy Butik „Być Widzianym”

Lubisz dobry klimat? Zajrzyj do mnie ! Perfekcja „BYĆ WIDZIANYM” jako definicja piękna.

Jestem autorką bloga, którego prowadzę od 3 lat. Na potrzebę klientów w czasie pandemii postanowiłam otworzyć salon optyczny wraz z gabinetem optometrysty. I udało się, marzenia się spełniają! Nie było dużo czasu na zastanowienie , bo w ciągu 2 tygodni otworzyłam swój nowy salon! Tak szybko powstała jakość z radością tworzenia! A wszystko zaczęło się od… na początku mojej drogi w pierwszych miesiącach bardzo pomocny był mój mąż, który zaszczepił we mnie ciekawość rzemiosła, co jest prawdziwą wartością. Nauczył mnie poprzez dbałość o szczegóły i precyzję pracy, które wykonywałam ucząc się do egzaminów z działu optyki okularowej, a potem optometrii. Wiem, że dobrze wykonywane przeze mnie prace optyczne są w dużej mierze efektem dobrej jakości. Moja gotowość do pracy jest poparta nie tylko pasją, ale poprzez dbanie o dobre widzenie, oczywiście rosną moje kwalifikacje zawodowe. Otrzymana rekomendajca przez Małopolski Cech Optyków jest świetnym dowodem, że warto dbać o jakość dobrego widzenia. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że moja początkowa miłość do okularów przełożyła się na zawodową pasję. Jestem dyplomowanym mistrzem optyki okularowej i studiowałam optometrię, a także zajmuję się tym zawodowo. Podróżując po świecie, zwróciłam uwagę, że są różne piękne salony, które przyciągały mój wzrok, głownie chodzi mi o wystawy i przedmioty z historią, gdzie chciałabym wyeksponować w witrynach. W miejscu w którym od lat pracuję nie było wystaw.

Jak wyglądały początki? Nowo otwarty salon ” BYĆ WIDZIANYM” jest inny niż wszystkie zakłady. Na pierwszy rzut oka ma wygląd butikowy, przejrzysty. Są jasne kolory, biel połączona z jasnym drzewem, duże podświetlane lustra, duża przestrzeń, stefa VIP, blask, świeżość, połysk- oto recepta na piękne wnętrze. W końcu to co proste, jest najpiękniejsze. Meble pasują do starych zabytkowych witryn- „sprawiają”, że czuję się jak w Wiedniu. Praktyczne, ładne… ułatwia to pracę i w dodatku jest moja wizytówką. Przy dopełnieniu do szuflad sięgnełam po uchwyty kryształowe, gdyż doceniam ich piękno, blask jest przy zaświeconych ledach. Uwielbiam to, jak różnie w zależności od szlifu, odbijają światło. Efekt jest super- wrażenie iluzji. Własny projekt mebli był rozrysowany i wykonany bardzo szybko, gdyż stworzenie całego salony 55m^2 wraz z remontem trwało to zaledwie dwa tygodnie. Efektywnie wprowadziłam dobre oświetlenie wszystkich pomieszczeń, gdyż światło buduje obraz naszych oprawek. Wszystkie dodatki do siebie pasują. Ciekawe zdjęcia są reklamą mojego salonu, natomiast aktywność w internecie wynika ze świadomości oraz potrzeb i zmian jakie zachodzą w branży optycznej. Sposób dotarcia informacji jest dla wielu ważnym elementem wyborów i realizacji potrzeb. Uważam, że rozwój bez obecności promocji w internecie jest w obecnych czasach niemożliwy. Okulary są produktem medycznym, tak naprawdę pierwszym brakiem dlatego jest to produkt niezbędny nawet w czasach pandemii. Forma potrzeb zaczyna się zmieniać, dlatego skupiamy się na dobrych produktach, patrząc optycznie w przyszłość i rzetelnie chcąc pracować. Kupno okularów wymaga czasu i spokoju a przede wszystkim osobistego kontaktu sprzedającego z klientem. Zawsze podkreślam, że dla mnie codzienne angażowanie się to nie tylko praca. Liczy się dla mnie świadomy wybór produktów, które wybrałam i mam w swojej ofercie. To przekonanie wyniosłam z nabranego doświadczenia. Mam odpowiednie kwalifikacje, które wykorzystałam do stworzenia mojego sklepu.

Precyzja widzenia i przejrzyste soczewki to jest gwarancja sukcesu- na nowe horyzonty. Ważna jest codzienna higiena i komfort Twoich oczu i okularów. Marzę o tym… aby zawsze zaspokoić potrzeby klienta i obsłużyć go na najwyższym poziomie. Wybieram zawsze kolekcje i daję im, życie na wystawie. Bo wierzę, że na wystawie znajdzie klient swoją parę! Na wyłączność posiadam marki od znanych projektantów. Oddaj się w moje ręce to będzie DNA tożsamości stylu i dobrego widzenia. Spory bagaż doświadczeń przekazuje w sprzedaży. Własny język to przecież istota pisania i prowadzenia dla Was mojego bloga. Kochani śledźcie nadal moje pomysły bo to nie koniec!

(Visited 174 times, 1 visits today)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.