PIERWSZA rocznica Salonu Optycznego „Być Widzianym”

Drodzy Czytelnicy!

Z przyjemnością pragnę poinformować, że 14.05 w sobotę zakład optyczny ” Być Widzianym” nazwa pochodzi od prowadzonego przeze mnie bloga obchodził PIERWSZĄ rocznicę swojego istnienia. Nie mogę się nadziwić, jak szybko upłynęło mi tych 12 miesięcy!

Wiedza, doświadczenie, profesjonalizm, troska o klienta oraz jego komfort widzenia- to moje założenia, z których nie zrezygnuję i tak jest każdego dnia. Jest nam bardzo miło, że miejsce, które tworzymy z wielkim zaangażowaniem i sercem- tak chętnie odwiedzacie i doceniacie niepowtarzalny jego urok. Zadowolenie klienta to dla mnie najlepsza zapłata za wykonywaną przez  mnie pracę. Stała współpraca z lekarzem okulistą to gwarancja i pewność, że wykonywane przez nas usługi, są na najważniejszym poziomie. ✨

Rok funkcjonowania pod szyldem „Być Widzianym” był świetną okazją do dokonania podsumowań. Mijający rok był bardzo owocny mimo, że tak trudny.Udało nam się poszerzyć działalność o unikatową biżuterię. Nie spoczywam na laurach, cały czas się rozwijam. Jestem na bieżąco z nowościami optycznymi, poszerzyliśmy współpracę z nowymi, sprawdzonymi markami okularów, oraz szkieł okularowych  firmy Zeiss przede wszystkim w naszym salonie zagościł specjalistyczny sprzęt- I. Terminal 2 firmy Zeiss do pomiaru centracji- pozwala na cyfrowy zapis parametrów dopasowania, umożliwiając daleko idącą personalizację soczewki.

Salon powstał z myślą o Was i Waszym zdrowiu, drodzy pacjenci chcemy nadal
dzielić się moją wiedzą i doświadczeniem. Możecie nadal liczyć na częste bonifikaty, konkursy i vouchery. Mam głęboką nadzieję, że jeszcze nieraz spotkamy się w naszym kameralnym salonie i będziemy mogli z radością podziwiać Wasze zadowolone twarze!

Sama rocznica przybiegła natomiast niezwykle sympatycznie. Oczywiście pierwszym gościem w strefie VIP był wokalista Marek Piekarczyk, Dyrektor Małopolskiego Cechu Optyków Wojciech Moszyński, oraz przedstawiciele firmy Zeiss. Było wesoło, hucznie i z klasą. Zaproszeni goście nie zawiedli. Dobre humory i miła atmosfera towarzyszyły nam cały dzień. Zresztą sami zobaczcie!??

 

(Visited 161 times, 1 visits today)

Zostaw komentarz