MAGIA ŚWIĄTECZNEJ ELEGANCJI

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. W tej przedświątecznej gorączce dokonujemy ostatnich zakupów prezentów, planujemy świąteczne menu, sprzątamy i przystrajamy nasze mieszkania, ale czy w tym natłoku pracy pamiętamy o sobie? Przecież równie ważny jak świąteczny wystrój domu jest i nasz wizerunek!

 

Czy masz już przygotowany strój w którym zasiądziesz do wigilijnej wieczerzy?

U mnie, na kolacji wigilijnej obowiązuje dress code-ubiór elegancki i możliwe skromny. W tym roku postawiłam na kolor granatowy i trafnym wyborem wydała mi się sukienka. Wybrałam urokliwy model w trapezowym fasonie z efektownym, białym kołnierzykiem. Dopełnienie tej stylizacji stanowią okulary-oprawka, której front zdobią różnobarwne akcenty, dodaje całości nutkę wdzięku. Te oprawki to szyk i elegancja . Zobacz jak odmieniłam swój wygląd 🙂

 

A Ty, czy masz już pomysł na siebie?

Jeżeli nie, zainspiruj się i stwórz swój NOWY ŚWIĄTECZNY WIZERUNEK!

Podkreślająca figurę sukienka z miękkiego weluru wraz z dopasowanymi okularami stanowią sprawdzony, świetny duet.

W kolejnej stylizacji proponuję oprawki granatowe z delikatnie zarysowaną białą linią mostka, które są uzupełnieniem wizerunku. Ten kolor pięknie prezentuje się w towarzystwie złotej biżuterii, która w pełni wydobędzie urok całości. Sukces efektownego wyglądu gwarantowany.

 

A tu jestem w Casualowej, falbanistej sukience w grochy. Niepowtarzalne i w kobiecym stylu-totalnie są właśnie okulary do tej stylizacji. Minimalizm, ale też kreatywny design. Ta elegancka, subtelna i ponadczasowa oprawka doskonale będzie pasowała na inne okazje.

 

Myśle, że choć trochę okazałam się pomocna i udało mi się ukierunkować Wasz wybór.

Pozostaje mi zatem życzyć Wam wszystkim-kochani czytelnicy, abyście nie tylko w świątecznych dniach odnależli spokój i miłość. Pragnę aby w Waszych sercach i domach zawsze panowała radość.

(Visited 254 times, 1 visits today)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.