Moje postanowienie noworoczne.

POSTANOWIENIE NOWOROCZNE.
To będzie czas skupienia się na własnych planach .
Oczywiście będą one związane z pracą zawodową. Np…………………………………………………………?

Brzmi znajomo ? Pora coś zmienić! „Nie udało mi, się….” Warto zmienić podejście ,by z końcem roku móc sobie pogratulować sukcesu.

Co trzeba zrobić:

1.WYZNACZ PIORYTETY. Aby wprowadzić w swoim życiu zmiany ,ważne by nadawać,im odpowiednią rangę.Pomyśl,co w danej chwili jest dla Ciebie istotne.Najważniejsze jest aby wyznaczyć 2 pkt ,tak aby ,były realne ,które jesteś w stanie osiągnąć ,tak aby nie spotkać się z rozczarowaniem (lub niepowodzeniem).

2.BĄDŻ KONSEKWENTNA! Jeśli w tym roku praktykujesz postanowienie poważnie ,to będziesz musiała się trzymać tej decyzji . „Jak postanowisz ,to tak zrób”.Jeśli Ci się uda to poczucie wartośći na pewno wzrośnie.

3.POTRZEBNY CZAS I CIERPLIWOŚĆ. Wyrobienie nowego nawyku troszkę trwa.Każdy nawyk musi być wypracowany.

4.NIE ZRAŻĄJ SIĘ….! Nie wolno zniechęcać czy obrażać się dla tego ,że przytrafiła się porażka .Potknięcia zdarzają się każdemu nie ulegaj -bądż mocny.Zacznij po prostu jeszcze raz .

Życzę Wam wytrwałości i realizacji postanowień i marzeń . Sukces smakuje jak deser życia i łatwo go przyjąć bo dodaje dużo energi. Dziś robię to,o czym bym kiedyś nawet nie pomyślała.?

(Visited 65 times, 1 visits today)

Zostaw komentarz