Stylizacje świąteczne w czasie pandemii- co mam w garderobie.

Wigilia w tym roku będzie inna niż wszystkie. W obecnym czasie trwającej, pandemii nie jest nam dane spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi. Jeden z najpiękniejszych momentów Bożego Narodzenia- przy wspólnym stole, gdzie nikt się nie śpieszy… Nawet jeśli w tym roku nie będziemy mogli się spotkać w gronie to i tak pamiętamy o sobie i niech ta uroczysta chwila ma wyjątkową oprawę. Wczujmy się w cudowne chwile, wigilijne smaki, oraz o zadbanie więzi z najbliższymi bo rodzina jest wielką siłą ! W tamtym roku miałam zapalenie płuc i w obecnej trwającej pandemii jaką jest COVID-19 nie wychodzę z domu. Moi bliscy otrzymali ode mnie Vouchery, które zamówiłam przez internet, w formie prezentów, które mogą w dowolnym czasie zrealizować- w bezpiecznym czasie!

Nowy ubiór- prezenty- to nie wszystko! – nie ponad ludzkie życie i zdrowie.

Oczywiście stylizacje świąteczne prezentujemy już te, które mamy w garderobie.W tamtym roku przedstawiłam Wam ubiór, w którym usiadłam do wieczerzy, a w tym roku zaprezentuję je na wigilię w najbliższym gronie, można ubrać się mniej zobowiązująco, ale nadal wyglądać szykownie. Do sesji mody okularowej, jak i ubioru przy pierwszej gwiazdce, zaprosiłam swój zespół medyczny, który przedstawi Wam praktyczny wybór.

Pierwsza modelka Pani Urszula, w spodniach w kant, aby czuć się swobodniej. Bluzka w paski idealnie komponuje się z okularami. Oprawki firmy Silhouette- to doświadczenie elegancji w każdym ruchu.

Wolę spodnie zamiast sukienki. Swobodna elegancja! Stylowy wygląd- klasa sama w sobie. Postawiłam na ponadczasową klasykę.

Druga modelka Pani Basia w sukience w kolorach świąt! Sukienka jest z świecącą nitką, zdobiona na bogato, dlatego są dopasowane delikatne oprawki właściwe do tej sukienki. Okulary są od firmy Liw Lewant, to świetny produkt hipoalergiczny i tytanowy, sprawiają wygląd oprawki lekkiej dzięki temu są świeże. Oprawka jest metalowa z granatową łezką.

Wybrałam kreację w kolorach świąt !

Trzecia modelka, Karolina w białym swetrze i spódnicy przed kolano.

Luźna elegancja. Biały swetr, cokolwiek do niego założymy będziemy wyglądać dobrze. Oprawki firmy Bear są delikatne ale kobiece. Połączenie czerni i złota sprawiają, że oprawka ta będzie pasowała do wielu stylizacji i na wiele okazji.

Poczujmy magię świąt na nowo!

A ja autorka bloga: byćwidzianym Magdalena Broszkiewicz wolę wygodny, ale z klasą garnitur. W tym roku postawiłam na czerwony komplet. Optycznie mi wysmukla sylwetkę. Dopełnieniem tej stylizacji stanowią okulary. Oprawki są firmy Silhouette, ten model zadowoli najbardziej wymagających, a stylizacje bedą idealnie uzupełnione.

To oczywiste, że naturalny wygląd został uznany, za najwyższy cel ludzi noszących okulary. Pamiętajcie, że piękno to sztuka wyboru Twojego modelu.

Jeśli nie masz pomysłu na swoją stylizację świąteczną, to czerp inspirację z naszego świetnego duetu, który przedstawiałam. Odliczam już czas do Wigilii. Ja tegoroczne Święta Bożego Narodzenia spędzam tylko z moim mężem. Wszystkim czytelnikom ślę życzenia : Worek pełen zdrowia, spokoju, miłości oraz radości. Jesteście w moim sercu w tym ciężkim dla nas czasie.

(Visited 116 times, 1 visits today)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.