„Być Widzianym” to idealny duet- perfekcyjne widzenie i piękny wygląd.

Zabłyśnij spojrzeniem i unikatową biżuterią z salonu „Być Widzianym”

Kto stoi w miejscu, ten się cofa”– Te słowa J.W von Goethego przywołuje każdy z nas, gdy myśli o tym, aby się rozwijać, szkolić, wychodzić ze strefy komfortu.
Podobnie jest w moim przypadku- nigdy nie spoczywam na laurach. W tym miesiącu realizuję swój kolejny cel- poszerzam asortyment mojego butiku optycznego o złotą biżuterię, czyniąc go tym samym butikiem optyczno-biżuteryjnym!


Obecnie okulary są nie tylko przedmiotem, który koryguje nasz wzrok, ale także elementem wyrażającym nasz styl- podobnie jak biżuteria.

Choć ikona stylu Marilyn Monroe uważała, że diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety, nie sposób jednak przecenić złotej biżuterii. To właśnie ten metal- złoto- uznawane jest za jeden z najbardziej eleganckich i drogich surowców do tworzenia biżuterii. Istotnie, jest tak nie bez przyczyny- złoto, jeszcze w odległej historii, uznawane było za drogocenny i poszukiwany metal szlachetny. Także i dzisiaj biżuteria z białego, żółtego oraz różowego złota stanowi symbol luksusu i wyrafinowania estetycznego.
W grupie biżuterii złotej znaleźć możemy zarówno ozdobne łańcuszki, przykuwające uwagę pierścionki, jak i złote bransoletki, podkreślające delikatność kobiecych nadgarstków.
Złota biżuteria zawsze prezentuje się świetnie, nigdy nie starzeje się i nie wychodzi z mody- jest ponadczasowa.
Ładna, złota biżuteria wykonana z niezwykłą precyzją i maestrią ma niewątpliwie wartość artystyczną, choć warto również pomyśleć o niej jako doskonałej inwestycji.

Tej jesieni każda z Nas może być piękna. Dowodem na to są zestawy okularów i biżuterii dostępne w salonie „Być Widzianym”. Różnorodne oprawy okularowe- delikatne i te bardziej odważne oraz biżuteria w najmodniejszych akcentach kolorystycznych tego sezonu- złocie, czerwieni i granacie, mogą z łatwością dopełnić nasze stylizacje i przyciągnąć spojrzenia.

Okulary i złota biżuteria mogą stworzyć bardzo zgrany duet. Kluczem do sukcesu jest zachowanie odpowiednich proporcji oraz zadbanie o to, aby stworzony przez Ciebie zestaw pasował do Twojego typu urody, charakteru stroju oraz okazji na jaką się stylizujesz.
Jeśli szykujesz się do pracy, postaw na stylizację, która bazuje na niewymuszonej elegancji. Okulary w prostych, minimalistycznych oprawkach połącz z kolczykami, które lśnią dyskretnym blaskiem. Najlepsze będą eleganckie, ale nieduże- np. złote kolczyki na sztyftach, zdobione małym diamentem czy cyrkonią. Jeżeli natomiast szykujesz się na wyjątkową okazję, pamiętaj, że nawet najprostsze oprawki zyskują wyjątkowego charakteru w towarzystwie strojnych, złotych kolczyków, np. zdobionych granatami i diamentami- a takie mamy w naszej ofercie!!!
Upewnijmy się, czy nasze okulary i kolczyki nie dają efektu przytłoczenia, czy przerysowania. Jeśli nosimy grube, masywne oprawki, lepszym wyborem będą delikatne kolczyki. Do oprawek wykonanych z cieniutkich drucików możemy wybrać bardziej wyrazistą biżuterię.

Jak widać każda kobieta może zadecydować czy woli wyglądać danego dnia efektownie i zjawiskowo czy raczej subtelnie, ale z klasą.

Niezależnie od okazji czy preferencji, każda kobieta znajdzie w butiku optyczno- biżuteryjnym „Być Widzianym” zestaw indywidualnie dobrany do jej potrzeb i wymagań. Najwyższa jakość materiałów połączona z pasją i doświadczeniem pozwolą każdej kobiecie zabłysnąć blaskiem i zachwycić swoim pięknem.

Zapraszamy do salonu „Być Widzianym”, gdzie przekonasz się, że możesz stać się tak jak Marilyn Monroe ikoną stylu ze swoim jedynym i niepowtarzalnym zestawem oprawek i biżuterii.

(Visited 84 times, 1 visits today)