To już 4 rocznica bloga ” BYĆ WIDZIANYM” Świętowana w Nowym Butiku Optyczno- Biżuteryjnym.

4 lata minęły jak jeden dzień!

Dzisiaj świętuję kolejną rocznicę mojego bloga „Być Widzianym”. Każde urodziny i jubileusz są czasem przemyśleń i podsumowań.                             
Zapraszam więc do 4 podsumowania roku bloga „Być Widzianym”.

Ten rok był dla mnie szczególnie wyjątkowy- do działań na blogu i regularnych wpisów dumnie mogę dołączyć otworzenie mojego własnego butiku optyczno-biżuteryjnego, który od maja stał się moim centrum dowodzenia. Nowy salon powstał z połączenia WIEDZY- którą dzielę się z Wami tutaj na blogu oraz PRAKTYKI- pasji do tworzenia okularów i chęci poprawienia jakości widzenia moich pacjentów. To właśnie mój salon, jego pacjenci i misja rozwiązania ich problemów ze wzrokiem motywują mnie do dalszej działalności w internecie.

Blog „Być Widzianym” towarzyszy mi już 4 lata. Każda kolejna publikacja inspiruje mnie jeszcze bardziej do szerzenia wiedzy w zakresie optometrii i okulistyki- której świat codziennie poznaję poprzez współpracę z lekarzem okulistą. Każdy kolejny rok zwiększa chęć do działania i rozwoju- a to wszystko dzięki Wam- czytelnikom.

W tym roku największym zainteresowaniem cieszyły się wpisy:

„Choroby, które zrodziły mistrzów”

„O zakupie okularów i wyższości salonów optycznych nad sklepami internetowymi”

„Gdy marzenie zmienia się w rzeczywistość- Mój nowy butik „Być Widzianym”

„Czy kolory oczu zwiększają ryzyko wystąpienia wady wzroku?”

„Stylizacje świąteczne w czasie pandemii- co mam w garderobie?”

Dziękuję Wam, za kolejny wspólny rok na blogu. Mam nadzieję, że będziecie towarzyszyć mi w mojej dalszej przygodzie i wspólnie będziemy poznawać świat optyki okularowej. Trzymajcie kciuki za dalsze sukcesy!

?

(Visited 183 times, 1 visits today)

Zostaw komentarz